Účtovná firma s kvalitnými službami

Do rúk účtovnej firmy Lukáčik & Partners sa zverilo mnoho klientov. Vyskúšajte naše účtovné služby aj vy a uvidíte, že budete s našim prístupom nanajvýš spokojný. Zabezpečíme vedenie účtovníctva, spracovanie miezd a tiež daňovú agendu.

Daňové poradenstvo

Spracovanie daňových priznaní k dani z príjmov fyzických osôb, dani z príjmov právnických osôb, DPH , dani z nehnuteľností, dani z motorových vozidiel, konzultácia a optimalizácia daní, zníženie základu dane, daňový poradca so skúsenosťami, daňové poradenstvo Bratislava, daňový poradca Bratislava, daňová optimalizácia.

Pomôžeme vám?

Účtovné poradenstvo

Vedenie jednoduchého účtovníctva, vedenie podvojného účtovníctva, vedenie účtovníctva pre živnostníkov, vedenie účtovníctva pre neziskové organizácie, vedenie účtovníctva pre malé a stredne veľké spoločnosti. Spracovanie účtovníctva Bratislava, účtovné služby.

Pomôžeme vám?

Mzdy

Kompletné vedenie personálnej agendy, vypracovanie mesačných výkazov do zdravotnej a sociálnej poisťovne. Účtovnícka firma, vedenie účtovníctva Bratislava, účtovníctvo Bratislava, účtovnícka firma Bratislava, účtovné služby, účtovnícke služby.

Pomôžeme vám?

Aktívna komunikácia
v anglickom jazyku

Odborné skúsenosti
z medzinárodnej poradenskej
spoločnosti

Spoľahlivosť
a diskrétnosť

Individuálny
a ústretový prístup

V prípade, že máte záujem o naše služby,
neváhajte a kontaktujte nás

Kontaktujte nás